1
Kwi

Zbliża się III edycja VC Speed Dating

Już 18 kwietnia w Warszawie odbędzie się III edycja naszego wydarzenia! Tym razem spotkamy się w siedzibie firmy Microsoft, która po raz kolejny została oficjalnym Partnerem eventu. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele 8 funduszy inwestycyjnych i przedsiębiorcy z 16 starannie wyselekcjonowanych startupów.

VC Speed Dating to nie tylko możliwość zaprezentowania swojego projektu przedstawicielom funduszy inwestycyjnych podczas „szybkich randek”, ale też networking i szansa na poznanie ciekawych osób. Po oficjalnej części eventu została przewidziana część open networking. Jednym z gości, którego poznają uczestnicy podczas tej edycji będzie Daniela Lišková, która pracuje dla Microsoft jako Audience Evangelism Lead w zespole DX CEE HQ. Obecnie jest odpowiedzialna za rozwój współpracy strategicznej i wsparcie biznesowe niezależnych dostawców oprogramowania i startupów na terenie Europy Środkowej i Wschodniej.

Również i w tej edycji poziom zgłoszonych projektów jest naprawdę wysoki, dlatego na część networkingową zostaną zaproszone również startupy, które co prawda nie zakwalifikują się do udziału w „szybkich randkach”, ale według Organizatorów zasługują na poznanie inwestorów.

Rekrutacja do III edycji została już zakończona. Obecnie trwa weryfikacja zgłoszeń i staranna selekcja projektów, które wezmą udział w wydarzeniu. W następnych dniach Organizatorzy będą kontaktować się z Uczestnikami i informować o wynikach rekrutacji.

Trzymamy kciuki za udane prezentacje i „szybkie randki”, które zaowocują inwestycjami!