6
Maj

Podsumowanie III edycji VC Speed Dating + Videorelacja

 

20 starannie wyselekcjonowanych startupów, 10 funduszy inwestycyjnych i aż 200 randek w zaledwie kilka godzin. Trzecia edycja odbyła się 18 kwietnia 2016 roku w siedzibie współorganizatora wydarzenia – Microsoft Polska. To właśnie w nowoczesnej i otwartej na biznes przestrzeni przedsiębiorcy spotkali się na szybkich randkach z przedstawicielami funduszy inwestycyjnych.

Wśród inwestorów znaleźli się przedstawiciele funduszy takich jak: Aligo Capital, Arkley, Warsaw Equity, SpeedUp, Black Pearls, Experior Venture Fund, Giza Polish Ventures, QBN Fund, Protos i Hedgehog.

Po serii 200 randek uczestnicy wzięli udział w części open-networking, gdzie w luźnej atmosferze przedsiębiorcy, inwestorzy, organizatorzy i goście specjalni mogli porozmawiać i lepiej poznać swoje pomysły. Zarówno podczas samego wydarzenia jak i bezpośrednio po nim, dostaliśmy wiele pozytywnych opinii na temat naszego eventu. Poziom prezentowanych projektów był naprawdę wysoki. Nie dziwi więc fakt, że pierwsze spotkania inwestorów ze startupami zostały umówione już na nadchodzące tygodnie. Za wszystkich uczestników trzymamy kciuki, życzymy wytrwałości i wielu udanych inwestycji. A na kolejną edycję VC Speed Dating zapraszamy już w listopadzie.

 

Tymczasem zachęcamy do zapoznania się videorelacją z naszego eventu: