Opinie

Świetnie zorganizowany event. Formuła VC Speed Dating sprawdziła się moim zdaniem bardzo dobrze. W kilka godzin w bardzo efektywny sposób poznaliśmy 20 nowych projektów. Chętnie będę brał udział w kolejnych edycjach.

Marcin Kurek, Protos Venture Capital

Tego typu event to świetna okazja dla startupów, by w jednym miejscu spotkać się z wieloma funduszami na raz i znaleźć ten najlepiej dopasowany do potrzeb spółki.

Stanisław Fiedor, Fuero Games

VC SPEED DATING to świetna sprawa, i aż trudno uwierzyć że to Polska, a nie Dolina Krzemowa. Definitywnie polecam udział wszystkim chcącym wepchnąć swój projekt na „szybki tor”.

Łukasz Chojnowski, Entiwear Enterprise Wearables

VC Speed Dating było świetną okazją do konfrontacji naszego projektu z doświadczonymi biznesowo inwestorami. Już samo przygotowanie do rozmów pomogło nam zwiększyć naszą świadomość oraz zwrócić uwagę na sprawy nad którymi niewiele do tej pory się zastanawialiśmy. Same rozmowy natomiast podbudowały nas i zmobilizowały do dalszych wzmożonych działań

Mateusz Machalski, DUCE

Z perspektywy funduszy venture capital, które przyglądają się każdego roku setkom projektów i wybierają jedynie kilka najlepszych, VC SPEED DATING daje świetną możliwość, aby w ciągu zaledwie kilku godzin poznać kilkadziesiąt wyselekcjonowanych wcześniej startup’ów oraz ludzi którzy je tworzą.

Piotr Wilkowiecki, Experior Venture Fund

Udział w pierwszej edycji VC SPEED DATING był znakomitą szansą na spotkanie z innymi przedsiębiorcami, wymianę doświadczeń, networking, ale też co najważniejsze krótkie, intensywne i rzeczowe rozmowy z przedstawicielami VC. Mimo że od spotkania minęło dopiero ok 2 tygodnie, to już dziś, z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że spotkanie zaowocowało wieloma ważnymi, nowymi znajomościami oraz szczerą informacją zwrotną tak cenną na początkowym etapie rozwoju projektu Demish.com

Andrzej Szymkowiak, Demish